Patronaty


17 lipca 2024

ZPL ponownie partnerem BOMIS

Związek Polskiego Leasingu objął patronatem kursy organizowane przez BOMIS. Dla członków ZPL specjalna zniżka.

Więcej
8 lipca 2024

O leasingu na Forum Finansowania MMŚP

Ważne słowa o leasingu padły podczas pierwszego dnia Forum Finansowania Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorców. Organizatorem konferencji był ZBP, a ZPL został partnerem.

Więcej
1 lipca 2024

ZPL patronem konferencji windykacyjnych

Związek Polskiego Leasingu został partnerem dwóch wydarzeń o tematyce windykacyjnej, które odbędą się 26–27 września. Specjalny 10-proc. rabat dla członków Związku. 


Więcej
10 czerwca 2024

ZPL patronem merytorycznym Super Biznes Agro

Związek Polskiego Leasingu już drugi raz w tym roku został patronem merytorycznym Super Biznes Agro. Jest to magazyn kierowany dla rolników w Super Expressie.

Więcej
7 czerwca 2024

ZPL patronem Forum Finansowania MMŚP

Związek Polskiego Leasingu został patronem Forum Finansowania Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorców, które organizuje Związek Banków Polskich. Forum odbędzie się 3 i 4 lipca 2024 roku w Sound Garden Hotel Warsaw.

Więcej
3 czerwca 2024

Już 10 czerwca startuje EKF w Sopocie

Związek Polskiego Leasingu jest partnerem Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie, a także gospodarzem panelu „Oczekiwania klientów MŚP – trendy i wyzwania”. Do zobaczenia na kongresie i debacie ZPL.

Więcej
23 maja 2024

ZPL partnerem Europejskiego Kongresu Finansowego 2024

„Czy chcemy jeszcze się ścigać?” to hasło tegorocznej XIV edycji Europejskiego Kongresu Finansowego, który odbędzie się w dniach 10-12 czerwca w Sopocie. Związek Polskiego Leasingu jest partnerem tego wydarzenia, a także gospodarzem panelu „Oczekiwania klientów MŚP – trendy i wyzwania”.

Więcej
8 kwietnia 2024

Związek partnerem BOMIS

Związek Polskiego Leasingu objął patronatem szkolenia organizowane przez BOMIS.

Więcej
8 kwietnia 2024

We wtorek startuje EKG

XVI Europejski Kongres Gospodarczy startuje już 7 maja. My znamy już pełen skład uczestniczek i uczestników panelu „Leasing, klimat, gospodarka”, który odbędzie się 8 maja. Start 11:30.

Więcej
8 marca 2024

Forum Finansowania Agrobiznesu 2024

Związek Polskiego Leasingu, jako partner, zaprasza 27 marca na Forum Finansowania Agrobiznesu.

Więcej
31 marca 2022

Informacja o Kongresie Consumer Finance

Kongres Consumer Finance odbędzie się 14 grudnia 2021r. w Warszawie w Centrum Giełdowym (ul. Książęca 4). Związek Polskiego Leasingu został partnerem tego największego branżowego forum dyskusyjnego poświęconego wyzwaniom, problemom i perspektywom rynku consumer finance.

Więcej
15 listopada 2021

Informacja o Kongresie Consumer Finance 14.12

Kongres Consumer Finance odbędzie się 14 grudnia 2021 roku w Warszawie w Centrum Giełdowym (ul. Książęca 4). Związek Polskiego Leasingu został partnerem tego największego branżowego forum dyskusyjnego poświęconego wyzwaniom, problemom i perspektywom rynku consumer finance.

Więcej
28 października 2021

Zapraszamy do udziału w Kongresie Antyfraudowym

XII Kongres Antyfraudowy odbędzie się 4 listopada w Hotelu Marriott w Warszawie. Kongres zajmuje się problemem wyłudzeń, fraudów na rynku finansowym. Problem ten jest szczególnie ważny dla podmiotów rynku finansowego, które na zjawisko fraudów narażone są w codziennej działalności. ZPL jako partner wspiera zarówno kongres jak i badanie nadużyć w sektorze finansowym.

Więcej
27 października 2021

Zaproszenie na CEE’21 Conference

SME Banking Club po raz siódmy organizuje międzynarodową konferencję dla przedstawicieli sektora finansowego. Partnerem wydarzenia, które będzie miało swoją premierę 25 listopada br. został ZPL.

Więcej
2 września 2021

Konferencja 02.09

9 września 2021 roku w warszawskim hotelu Marriott odbędzie się stacjonarna konferencja dla firm leasingowych i faktoringowych „Risk and Supervision Meeting 2021".

Więcej
31 sierpnia 2021

Kongres Nowej Mobilności i Manufaktura Elektromobilności

Związek Polskiego Leasingu, jako partner branżowy Kongresu Nowej Mobilności (KNM), czyli wydarzenia poświęconego Elektromobilności i przyszłości sektora transportu, zaprasza na początku października do Łodzi.

Więcej
29 października 2020

Zapraszamy na elektromobilni.pl

Liderzy elektromobilności w Polsce połączyli siły i wspólnie zapoczątkowali jedną z najbardziej kompleksowych inicjatyw edukacyjnych w Europie. Celem kampanii elektromobilni.pl jest wzrost świadomości społecznej w zakresie zeroemisyjnych technologii w transporcie.

Więcej
10 stycznia 2020

Flotowe Prawo 2020 w eksperckim wydaniu

Czy czekają nas ważne zmiany prawno-podatkowe, istotne dla firm użytkujących samochody służbowe? Czy schematy podatkowe to fiskalna „pajęczyna" zastawiona m.in. na firmy posiadające i użytkujące floty samochodowe?

Więcej
7 listopada 2019

Targi Fleet Market 2019 – spotkanie biznesu z motoryzacją

Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market odbędą się 20 listopada br. w hali Global EXPO w Warszawie. Związek Polskiego Leasingu został partnerem wspierającym wydarzenie.

Więcej
8 października 2019

Zapraszamy na V Międzynarodową Konferencję Bankowców MŚP w Warszawie

21 i 22 października 2019 w Warszawie odbędzie się piąta międzynarodowa konferencja z udziałem bankowców z sektora MŚP, firm faktoringowych oraz leasingowych organizowana przez SME Banking Club. Wydarzenie zyskało patronat Związku Polskiego Leasingu.

Więcej
20 września 2019

Skuteczne praktyki flotowe podczas Fleet Management Forum

W ramach tegorocznej 12 edycji Fleet Management Forum, 8 października i 14 listopada 2019 r. w Warszawie odbędą się flotowe spotkania szkoleniowo-networkingowe. ZPL został partnerem wydarzenia.

Więcej
16 września 2019

IV Targi EkoFlota – Motoryzacja przyszłości

Targi EkoFlota - Motoryzacja Przyszłości odbędą się w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, miejscu niezwykle ważnym dla branży motoryzacyjnej. Wydarzenie merytorycznie wspiera Związek Polskiego Leasingu.

Więcej
4 września 2019

V edycja Kongresu Pośrednictwa Finansowego już w październiku

W imieniu Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (KPF) zapraszamy do udziału w Kongresie Pośrednictwa Finansowego. Tegoroczna edycja Kongresu odbędzie się w Hotelu Marriott, 2 października 2019 roku. Związek Polskiego Leasingu został patronem instytucjonalnym wydarzenia.

Więcej
4 września 2019

Zaproszenie na IV FORUM BOMIS® WYCENY 2019

Czy standaryzacja oceny i wyceny środków i megaukładów technicznych (potocznie: maszyn i urządzeń) finansowanych przez banki i firmy leasingowe jest potrzebna? To pytanie będzie kanwą konferencji IV FORUM BOMIS® WYCENY 2019.

Więcej
20 lutego 2019

Zaproszenie na Kongres Sektora FinTech

Od kilku lat obserwujemy istotny wpływ sektora FinTech na sektor usług finansowych w Polsce. Dziś możemy już mówić o rewolucji w sposobie funkcjonowania usług finansowych i wielu innych aspektów rynku finansowego. Organizowane przez KPF zyskało patronat Związku Polskiego Leasingu.

Więcej
11 lutego 2019

Risk and Supervision Meeting 2019 – trwają zapisy na konferencję

6 marca 2019 roku odbędzie się druga edycja „Risk and Supervision Meeting". Spotkanie zyskało patronat Związku Polskiego Leasingu.

Więcej
2 stycznia 2019

Flotowe Prawo - samochody w firmie 2019

Zmiany w opodatkowaniu wydatków flotowych, sposoby zarządzania umowami leasingu oraz wynajmu w perspektywie wchodzącego nowego standardu rachunkowości to najważniejsze tematy spotkania konferencyjno - szkoleniowego z cyklu „Flotowe Prawo". Organizowane przez KPF zyskało patronat Związku Polskiego Leasingu.

Więcej
9 listopada 2018

ZPL zaprasza na konferencję

Związek Polskiego Leasingu został partnerem V edycji międzynarodowej konferencji „November Credit & Collection Days", która odbędzie się 15 listopada w Hotelu Warszawianka w Jachrance k. Warszawy.

Więcej
8 listopada 2018

Zaproszenie na Alternative Mobility

16 listopada br. w Centrum Targowo - Kongresowym Ptak Warsaw Expo odbędzie się Konferencja „Alternative Mobility and Fleet Conference". organizowane przez KPF zyskało patronat Związku Polskiego Leasingu.

Więcej
30 października 2018

Targi Fleet Market – mobilność biznesu!

Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market odbędą się 21 listopada br. w nowym miejscu - w hali Global EXPO w Warszawie, przy ul. Modlińskiej 6D.

Więcej
1 października 2018

II Forum BOMIS WYCENY 2018

Zapobieganie defraudacjom przy finansowaniu inwestycji zabezpieczanych na maszynach i urządzeniach to temat konferencji, która odbędzie się 22 października w Poznaniu.

Więcej
1 października 2018

Skuteczne praktyki flotowe

Tematyka ubezpieczeń, szkodowości, zarządzania i finasowania floty wypełni dwa dni spotkań szkoleniowo-networkingowym, organizowanych w ramach jedenastej edycji Fleet Management Forum (17.10.2018 i 13.11.2018). ZPL został partnerem wydarzenia.

Więcej
24 września 2018

8. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw – merytorycznie, wartościowo, bezpłatnie!

17-19 października 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się 8. edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Więcej
18 września 2018

V Kongres Pośrednictwa Finansowego

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych zaprasza do udziału w IV Kongresie Pośrednictwa Finansowego. Kongres odbędzie się w Warszawie, 2 października 2018 roku. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Związek Banków Polskich, Związek Polskiego Leasingu, Polski Związek Faktorów, Izba Domów Maklerskich, Fundacja EFPA Polska oraz Warszawski Instytut Bankowości.

Więcej
30 maja 2018

ZPL zaprasza na targi EkoFlota

III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność będą wydarzaniem unikatowym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Partnerem merytorycznym targów, które odbędą się w dniach 15-16 czerwca w Warszawie, został Związek Polskiego Leasingu.

Więcej
17 maja 2018

Fleet Derby 2018 – 7. edycja plebiscytu flotowego

W 7. edycji ogólnopolskiego plebiscytu Fleet Derby 2018, dodano kategorię - Fleet Manager Roku 2018. Wyłącznym organizatorem plebiscytu jest redakcja miesięcznika Fleet, a partnerem wydarzenia Związek Polskiego Leasingu.

Więcej
20 lutego 2018

Flotowe Trendy 2018

Zmiany jakie zachodzą w samochodach, usługach i innych flotowych produktach sprawiają, że rozwiązania, które jeszcze nie tak dawno doskonale się sprawdzały, dziś szybko stają się przestarzałe. Magazyn EuroFlota zaprasza do udziału w konferencji targowo - networkingowej z cyklu Flotowe Trendy. Związek Polskiego Leasingu został partnerem wydarzenia.

Więcej
27 października 2017

O przyszłości leasingu i faktoringu w Krakowie

23 i 24 listopada br. odbędzie się trzecia edycja międzynarodowej konferencji „CEE SME Banking Conference”. ZPL, jako patron, zachęca do udziału w wydarzeniu.

Więcej
3 października 2017

Europejski Kongres MŚP odpowie przedsiębiorcom

Jak zwiększyć zyski? Gdzie i kiedy promować swoją działalność? W jaki sposób zabezpieczyć interesy firmy? Jak współpracować z samorządem? Tego wszystkiego dowiedzą się uczestnicy Europejskiego Kongresu MŚP. Na uczestników czeka rzetelna i praktyczna wiedza, którą będą mogli przekuć w biznesowy sukces. Związek Polskiego Leasingu został organizacją wspierającą kongres i biznesowym partnerem merytorycznym sesji poświęconej finansowaniu MŚP ze środków pozaunijnych.

Więcej
2 października 2017

Graj w zielone

Związek Polskiego Leasingu został parterem II Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-7 października 2017 r. w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie.

Więcej
12 czerwca 2017

Kongres Infrastruktury Polskiej 2017: Co po 2020 r.?

Co czeka Polskę po zakończeniu obecnej perspektywy budżetowej Unii Europejskiej? Skąd brać pieniądze na realizację inwestycji infrastrukturalnych po znaczącym zmniejszeniu strumienia funduszy z UE? Problemy te będą głównym tematem debaty otwierającej V Kongres Infrastruktury Polskiej 2017, który już 19 czerwca w Warszawie. ZPL został patronem honorowym kongresu.

Więcej
19 maja 2017

Narodowe forum przewoźników i menedżerów transportu

Redakcja czasopisma „Transport i Spedycja" wraz ze Związkiem Pracodawców „Transport i Logistyka Polska" organizują kolejną edycję konferencji Trans & Log, która zostanie poświęcona przyczynom trudnej sytuacji polskich przewoźników w Europie. Partnerem merytorycznym spotkania został Związek Polskiego Leasingu.

Więcej
21 lutego 2017

Flotowe Trendy w 2017 w trzech odsłonach

Związek Polskiego Leasingu został partnerem trzech konferencji targowo - networkingowych z cyklu „Flotowe Trendy", organizowanych przez magazyn EuroFlota w 2017r. Wydarzenie będzie miało trzy odrębne odsłony poświęcone ważnym flotowym obszarom tematycznym.

Więcej
1 grudnia 2016

Flotowe Prawo 2017

Podczas szkolenia „Flotowe prawo", eksperci i praktycy rynku opowiedzą o zapowiedziach zmian oraz o najnowszych interpretacjach przepisów prawno-podatkowych. Partnerem spotkania został Związek Polskiego Leasingu.

Więcej
17 listopada 2016

18 premier jednego dnia, w jednym miejscu

O tym, że targi Fleet Market są ważnym wydarzeniem motoryzacyjnym, świadczy liczba polskich premier nowych modeli. Z roku na rok premier jest coraz więcej, a w tym roku aż osiemnaście. ZPL został partnerem merytorycznym wydarzenia.

Więcej
4 października 2016

Szkolenie Fleet Management FORUM

11 października 2016 r. w Warszawie odbędzie się kolejne, organizowane przez magazyn EuroFlota, spotkanie szkoleniowo-networkingowe z cyklu FLEET MANAGEMENT FORUM. Parterem wydarzenia został Związek Polskiego Leasingu.

Więcej
4 października 2016

VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

„Trzy dni dla innowacji" to hasło wiodące VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, największego w Europie wydarzenia dla firm tego sektora.

Więcej
9 września 2016

ZPL zaprasza na Kongres Pośrednictwa Finansowego KPF

II edycja Kongresu Pośrednictwa Finansowego KPF odbędzie się w Warszawie, 4 października 2016 r. W tym ważnym, dla sektora finansowego wydarzeniu, według szacunków organizatora - Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych - będzie uczestniczyło ok 200 osób.

Więcej
3 czerwca 2016

Zaproszenie na szkolenie Flotowe Prawo

22 czerwca 2016 r. w Warszawie odbędzie się III edycja spotkania szkoleniowo-networkingowego FLOTOWE PRAWO, któremu patronuje ZPL.

Więcej
9 maja 2016

ZPL zaprasza do udziału we Fleet Management Forum

10 maja, podczas VII. edycji Fleet Management Forum eksperci branży flotowej przedstawią najważniejsze kwestie związane z doborem samochodów użytkowych i budową efektywnej floty.

Więcej
16 marca 2016

Warsztat Floty Auto Biznes

Związek Polskiego Leasingu patronuje warsztatowi flotowemu "Najlepsze praktyki w zarządzaniu flotą", organizowanemu przez czasopismo Flota Auto Biznes.

Więcej
10 marca 2016

Zbliżają się Flotowe Trendy 2016

Związek Polskiego Leasingu, patronuje branżowej konferencji networkingowo-wystawienniczej „FLOTOWE TRENDY 2016". Organizatorem wydarzenia jest magazyn Euroflota.

Więcej
16 września 2015

Kapitał na rozwój - nowe możliwości

Związek Polskiego Leasingu zaprasza do udziału w konferencjach realizowanych w ramach cyklu „Kapitał na rozwój - nowe możliwości". Podczas regionalnych spotkań eksperci - praktycy przybliżą właścicielom mikro, małych, średnich i dużych firm różne źródła finansowania inwestycji.

Więcej
14 września 2015

Centrum europejskiej przedsiębiorczości po raz piąty w Katowicach

Szerokie spektrum tematów to tylko jeden powodów, dla których warto wziąć udział w V Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw.Związek Polskiego Leasingu jako organizacja wspierająca zaprasza do zapisywania się na poszczególne wydarzenia i sesje plenarne. W tym roku osobna sesja zostanie poświęcona leasingowi.

Więcej
10 września 2015

Dni dla biznesu

Dni dla Biznesu to cykl wydarzeń skierowanych do małych i średnich przedsiębiorstw, które odbędą się w dniach 1-2 października 2015 r. w ośrodku Targi Kielce. Związek Polskiego Leasingu przyjął honorowy patronat na tym wydarzeniem, a jego przedstawiciele wezmą udział w dyskusji poświęconej źródłom finansowania dla firm, ze szczególnym uwzględnieniem nowej perspektywy unijnej.

Więcej
10 września 2015

Zaproszenia ZPL

24 września w Hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się I edycja Kongresu Pośrednictwa Finansowego, organizowanego przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Kongres uzyskał Patronat Honorowym Związku Polskiego Leasingu.

Więcej
9 lipca 2015

Zapraszamy na jubileuszową edycję Moto Safety Day 2015

11 lipca przy molo w Sopocie, po raz dziesiąty odbędzie się Moto Safety Day, wydarzenie promujące kulturę motoryzacyjną i bezpieczeństwo na drodze. Związek Polskiego Leasingu został partnerem honorowym wydarzenia.

Więcej
13 maja 2015

Skuteczne praktyki w zarządzaniu flotą

19 maja i 18 czerwca w Warszawie odbędą się dwa spotkania szkoleniowe Fleet Managment Forum „Skuteczne praktyki w zarządzaniu flotą". Związek Polskiego Leasingu został partnerem branżowym wydarzenia.

Więcej
8 maja 2015

Plany i wyzwania wielkopolskich MMŚP

27 kwietnia 2015 w Pile odbyła się konferencja „Plany i wyzwania wielkopolskich MMŚP w 2015 roku", której tematem przewodnim była kondycja wielkopolskiego sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Więcej
27 lutego 2015

Konferencja FLOTOWE TRENDY 2015

Zmiany techniczne i technologiczne, nowe paliwa i rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa ruchu drogowego, nowości w zakresie zarządzania czy finansowania to wybrane tematy imprezy FLOTOWE TRENDY 2015, magazynu Euroflota. ZPL patronuje temu wydarzeniu.

Więcej
23 lutego 2015

Konferencja: Plany i wyzwania pomorskich MMŚP

Zagadnienie konkurencyjności sektora MMŚP w regionie pomorskim to temat przewodni konferencji organizowanej 27 lutego, przez Konfederację Lewiatan i Pomorski Związek Pracodawców Lewiatan.

Więcej
20 lutego 2015

Zapraszamy na Forum Fleet Mangerów

31 marca w Warszawie odbędzie się Forum Fleet Managerów „Samochód w firmie".

Więcej
7 stycznia 2015

Szkolenie Flotowe prawo 2015

14 stycznia 2015 r. odbędzie się spotkanie szkoleniowo- networkingowe „Flotowe prawo", dotyczące zmian przepisów prawnych i obciążeń fiskalnych, związanych z wykorzystywaniem samochodów służbowych w firmach. Związek Polskiego Leasingu jest partnerem wydarzenia.

Więcej
11 grudnia 2014

ZPL na konwencji Leasing Life

27 listopada w warszawskim hotelu InterContinetal odbyło się doroczne spotkanie branży leasingowej organizowane przez magazyn Leasing Life. Związek Polskiego Leasingu był partnerem merytorycznym wydarzenia.

Więcej
26 listopada 2014

Konferencja Leasing Life w Polsce

27 listopada w warszawskim hotelu InterContinetal odbędzie się doroczna Konferencja Leasing Life połączona z wręczeniem nagród Leasing Life 2014.

Więcej
25 listopada 2014

Plany i wyzwania dolnośląskich MMŚP w 2015 roku

Związek Polskiego Leasingu zaprasza do udziału w konferencji ,,Plany i wyzwania dolnośląskich MMŚP w 2015 roku" spotkania, organizowanego przez Konfederację Lewiatan oraz Dolnośląskich Pracodawców.

Więcej
17 listopada 2014

ZPL zaprasza na targi Fleet Market 2014

18 listopada 2014r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI, podczas VI Ogólnopolskich Targów Motoryzacyjnych i Biznesowych - FLEET MARKET będzie można ocenić i porównać ze sobą niemal 100 modeli samochodów. Związek Polskiego Leasingu jest partnerem tego wydarzenia.


Więcej
30 października 2014

ZPL partnerem Fleet Managment Forum

5 listopada w Warszawie odbędzie się III edycja Fleet Managment Forum, wydarzenia organizowanego przez magazyn EuroFLota.

Więcej
25 czerwca 2014

II edycja Fleet Management Forum

6 czerwca odbędzie się II edycja Fleet Management Forum, czyli warsztatów szkoleniowych organizowanych przez magazyn branżowy Euroflota. ZPL jest oficjalnym partnerem branżowym tego wydarzenia.

Więcej
27 lutego 2013

Konferencja Rachunkowość i Podatki 2013

26 lutego 2013 odbyła się Konferencja Rachunkowość i Podatki 2013, którą ZPL objął patronatem merytorycznym.

Więcej
30 marca 2012

Optymalizacja Kosztów w Zarządzaniu Flotą 2012

29 marca 2012 odbyła się zorganizowana przez wydawnictwo FlotaAutoBiznes konferencja Optymalizacja Kosztów w Zarządzaniu Flotą 2012. Partnerem merytorycznym eventu był Związek Polskiego Leasingu.

Więcej
14 grudnia 2011

Konferencja Synergia w imię rozwoju - podsumowanie Przyjaznej Motoryzacji

12 grudnia 2011 roku w Warszawie odbyła się konferencja „Synergia w imię rozwoju" zorganizowana przez Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM) pod patronatem Ministerstwa Gospodarki. Konferencja miała na celu podsumowanie programu „Przyjazna Motoryzacja", którego partnerem jest Związek Polskiego Leasingu.

Więcej
30 listopada 2011

Targi Fleet Market 2011 okazją do wyróżnienia

29. listopada 2011 odbyły się targi flotowe Fleet Market, których partnerem merytorycznym był Związek Polskiego Leasingu. Targi były też okazją do wręczenia wyróżnień osobom zasłużonym w rozwoju branży flotowej w ostatnim dziesięcioleciu.

Więcej
28 listopada 2011

Leasing Konsumencki przedmiotem konferencji DGP

W dniu 25 listopada w warszawskim Pałacu Prymasowskim odbyła się organizowana przez wydawcę Dziennika Gazety Prawnej konferencja dotycząca rozwoju leasingu konsumenckiego.

Więcej
10 czerwca 2011

World Leasing Convention w Warszawie

W dniach 7-8 czerwca 2011 r. odbyła się w Warszawie konferencja World Leasing Convention. Związek Polskiego Leasingu jako gospodarz objął ją swoim patronatem.

Więcej
25 maja 2011

Leasing konsumencki na spotkaniu InfoMonitora

Związek Polskiego Leasingu objął patronatem spotkanie z cyklu "Bezpieczniej w biznesie" zorganizowane przez firmę BIG InfoMonitor. Głównym tematem spotkania było "Czy leasing konsumencki będzie alternatywą dla kredytu bankowego?"

Więcej
21 kwietnia 2011

PPP Efektywnie sfinansowane pod patronatem ZPL

20 kwietnia 2011 w Warszawie odbyła się konferencja "PPP Efektywnie sfinansowane" pod honorowym patronatem Związku Polskiego Leasingu, Związku Banków Polskich oraz Unii Metropolii Polskich.

Więcej
21 marca 2011

II Kongres Zarządów Spółek Kapitał dla firm 2011 pod patronatem ZPL

Dnia 12 kwietnia 2011 roku W siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych odbędzie się II Kongres Zarządów Spółek „Kapitał dla firm 2011" pod patronatem Związku Polskiego Leasingu.

Więcej
4 marca 2011

II Bankowe Forum Wierzytelności

W dniu 2 marca 2011 odbyło się II Bankowe Forum Wierzytelności zorganizowane przez BIG Infomonitor.

Więcej
10 grudnia 2010

Konferencja Rachunkowość i Podatki 2010-2011

Związek Polskiego Leasingu objął patronatem konferencje Rachunkowość i Podatki 2010/2011.

Więcej
29 listopada 2010

Targi Fleet Market 2010 pod patronatem ZPL

23 listopada 2010 roku odbyła się jedna z najważniejszych imprez flotowych roku - organizowane przez Magazyn Fleet targi Fleet Market 2010, które objął patronatem Związek Polskiego Leasingu.

Więcej
26 listopada 2010

Międzynarodowa Konferencja Motoryzacyjna z udziałem ZPL w Krakowie 17-19.11.2010

Ponad 350 osób z Polski, Węgier, Wielkiej Brytanii i Czech uczestniczyło przez trzy dni w Międzynarodowej Konferencji Motoryzacyjnej, która odbyła się w dniach 17-18-19 listopada br. w Krakowie. Konferencję zorganizowała Polska Izba Motoryzacji a oficjalnym patronetem objął Związek Polskiego Leasingu.

Więcej
25 listopada 2010

ZPL partnerem programu Przyjazna Motoryzacja

ZPL został partnerem programu Przyjazna Motoryzacja.

Więcej
25 października 2010

X Forum Korporacyjne 2010 z udziałem ZPL

Dyrektor Generalny ZPL Andrzej Sugajski wziął udział w X Forum Korporacyjnym 2010 zorganizowanym przez ZBP nt. Perspektyw zmian finansowania przedsiębiorców w Polsce na tle zmian w Europie.

Więcej
14 października 2010

VIII Samorządowe Forum Kapitału i Finansów pod patronatem ZPL

W dniach 13-14.10.2010 w Warszawie odbyło się VIII Samorządowe Forum Kapitału i Finansów. Patronat nad wydarzeniem objął Związek Polskiego Leasingu.

Więcej
10 czerwca 2010

Konferencja Przemysłu Motoryzacyjnego AutoEvent 2010

W dniach 8-9 czerwca 2010 odbyła się VI edycja dorocznej konferencji dla przemysłu motoryzacyjnego organizowana przez Polską Izbę Motoryzacji. Związek Polskiego Leasingu - partner branżowy wydarzenia.

Więcej
9 czerwca 2010

Fleet Academy

W dniach 7-8 czerwca 2010 miesięcznik Fleet zorganizował szkolenie Fleet Academy poruszające tematy bliskie branży flotowej.

Więcej
24 maja 2010

I Ogólnopolski Kongres Regionów 19-22 maja 2010 r. Świdnica

W dniach 19-22 maja 2010 r. w Świdnicy odbył się I Ogólnopolski Kongres Regionów. Kongres, który swoim patronatem objął Związek Polskiego Leasingu odwiedziło przeszło 1500 uczestników

Więcej
28 stycznia 2010

Podsumowanie cyklu XVI konferencji samorządowych

Ostatnia z cyklu 16. konferencji samorządowych pod wspólnym tytułem „Planowanie i realizacja inwestycji z udziałem funduszy europejskich dla ożywienia gospodarczego Polski - praktyczne rekomendacje dla beneficjentów w czasie spowolnienia gospodarczego" odbyła się 27 stycznia w Warszawie. ZPL był patronem generalnym cyklu konferencji.

Więcej
18 listopada 2009

X Forum Korporacyjne

ZPL był partnerem IX Forum Korporacyjnego, dorocznego spotkania liderów bankowości, gospodarki i przedstawicieli administracji. Tematem tej edycji Forum było „Finansowanie polskich przedsiębiorców w okresie wychodzenia ze spowolnienia gospodarczego."

Więcej
7 września 2009

Firmowy Samochód pod patronatem ZPL

PL objął patronat merytoryczny nad publikacją Boston Media „Firmowy Samochód", która 2 września 2009 r. ukazała się na łamach dziennika "Rzeczpospolita" oraz w postaci specjalistycznych serwisów tematycznych na stronach www.gazetaprawna.pl i www.rp.pl.

Więcej
24 kwietnia 2009

Konferencja Kryzys zaufania a kryzys w gospodarce

ZPL objął patronat merytoryczny nad konferencją „Kryzys zaufania, a kryzys w gospodarce", którą zorganizował Krajowy Rejestr Długów 23 kwietnia w Warszawie.

Więcej
15 grudnia 2008

VIII Forum Korporacyjne

Finansowanie polskich przedsiębiorstw w okresie spowolnienia gospodarczego było głównym tematem VIII Forum Korporacyjnego, które odbyło się 10 grudnia 2008 r. w Warszawie.

Więcej
12 grudnia 2008

Rachunkowość i Podatki 2009 - Forum Gazety Prawnej

ZPL był partnerem VIII ogólnopolskiego kongresu Gazety Prawnej - Rachunkowość i Podatki 2009, który odbył się 11 grudnia w Warszawie.

Więcej
12 grudnia 2008

XIV Ogólnopolskie Forum Gospodarcze MiŚP

„Innowacyjność, e-biznes, promocja eksportu - szansą rozwoju firmy poprzez dotacje 2007-2013" - taki był temat tegorocznego XIV Ogólnopolskiego Forum Gospodarczego Małych i średnich Przedsiębiorstw. Związek Polskiego Leasingu był sponsorem Forum, nad którym patronat honorowy objął Minister Rozwoju Regionalnego.

Więcej
5 grudnia 2008

7. Fleet Business Day

Flota: cała naprzód! Innowacje i implementacje 2008 - pod takim hasłem odbyła się 4 grudnia w Warszawie 7. edycja konferencji Fleet & Business Day.

Więcej
24 listopada 2008

V Kongresie Consumer Finance

ZPL wziął udział IV Kongresie Consumer Finance, który odbył się w dniach 20-21 listopada w Warszawie.

Więcej
5 maja 2008

ZPL patronem World Leasing Convention

ZPL objął patronatem merytorycznym międzynarodową konferencję World Leasing Convention, która odbędzie się w czerwcu w Amsterdamie.

Więcej
3 kwietnia 2008

Regional Forbes Executive Meeting

Związek Przedsiębiorstw Leasingowych objął patronat merytoryczny nad Regional Forbes Executive Meeting w województwach: mazowieckim, pomorskim, świętokrzyskim, małopolskim, dolnośląskim i wielkopolskim.

Więcej
30 listopada 2007

III kongres Consumer Finance

22 listopada 2007 r. odbył się III Kongresie Consumer Finance, zorganizowany przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Podczas kongresu przedstawiono m.in. ewolucję rynków konsumenckich w krajach CESEE, regulacje europejskie dotyczące rynku konsumenckiego oraz rozwój tego rynku w Polsce.

Więcej
30 listopada 2007

Nowe patronaty ZPL

ZPL objął patronatem merytorycznym organizację VII Kongresu Gazety Prawnej oraz XIII Ogólnopolskiego Forum Gospodarczego Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Więcej
30 listopada 2007

ZPL objął patronatem inicjatywę portalu internetowego IPO

ZPL objął patronatem inicjatywę portalu internetowego IPO przeprowadzenia kampanii informacyjno-edukacyjnej skierowanej do właścicieli MŚP, mającej na celu przedstawienie leasingu jako atrakcyjnej usługi finansowej pozwalającej na uzyskanie korzystnego finansowania i rozwój firmy.

Więcej
15 marca 2007

FORUM BANKOWE 2007

W dniu 14 marca 2007 r. odbyło się w Warszawie Forum Bankowe zorganizowane przez Związek Banków Polskich, w którym głos zabrali eksperci i czołowe postacie sceny finansowej w POLSCE, m.in. Sławomir Skrzypek - Prezes NBP, dr Sławomir Kluza - Przewodniczący Komisji Nadzoru Bankowego, Wojciech Kwaśniak - Generalny Inspektor Nadzoru Bankowego, Arkadiusz Huzarek - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów.

Więcej
14 lutego 2007

Patronat Związku Przedsiębiorstw Leasingowych nad konferencją KRD BIG

Związek Przedsiębiorstw Leasingowych objął patronat merytoryczny nad konferencją Krajowego Rejestru Długów, która odbędzie się 22 lutego 2007r. w Warszawie. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.krd.pl 

Więcej
29 stycznia 2007

KONFERENCJA LEWIATANA - SZANSE DLA BIZNESU - FUNDUSZE UNIJNE 2007-2013

Związek Przedsiębiorstw Leasingowych 29 stycznia w Warszawie wziął udział w konferencja Lewiatana "Szanse dla biznesu - fundusze unijne 2007 - 2013". Więcej informacji na temat konferencji znajdziecie Państwo pod adresem www.prywatni.pl.

Więcej
5 czerwca 2005

Szkolenie - Flotowe prawo 2015

14 stycznia 2015 r. odbędzie się spotkanie szkoleniowo- networkingowe „Flotowe prawo" dotyczące zmian przepisów prawnych i obciążeń fiskalnych związanych z wykorzystaniem samochodów służbowych w firmach. Związek Polskiego Leasingu jest partnerem wydarzenia.

Więcej
7 lutego 2004

Konferencja nt. sekurytyzacji z udziałem ZPL

Związek Przedsiębiorstw Leasingowych został zaproszony do współpracy przy organizacji konferencji poświęconej nowym możliwościom i nowym regulacjom dotyczącym sekurytyzacji. Konferencja pod patronatem Giełdy Papierów Wartościowych odbędzie się 17 lutego 2004 w siedzibie Giełdy.

Więcej